• „MissionPossible” - nagrodzony Europejską Odznaką Jakości

• W poprzednim roku szkolnym grupa uczniówz Gimnazjum Integracyjnego w Łobzie, pod opieką p. Agnieszki Żuk, realizowała projekt „MissionPossible” na europejskim portalu eTwinning.

W czerwcu br. projekt otrzymał Krajową Odznakę Jakości i został zgłoszony przez Narodowe Biuro Kontaktowe do wyróżnienia na poziomie Europy.
          25 października2017r. otrzymaliśmy Europejską Odznakę JakościeTwinning, co oznacza, że praca uczniów oraz nauczyciela została oceniona jako reprezentująca najwyższy poziom i zostanie pokazana w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu:  www.etwinning.net.

Warto dodać, że jest to już drugie wyróżnienie na tym poziomie działańnaszej szkoły ukierunkowanych na współpracę uczniów z rówieśnikami z innych krajów.

Przypomnijmy, w projekcie uczestniczyły szkoły z Turcji, Polski, Gruzji, Czech, Estonii i Finlandii. Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie: Aleksandra Buksa, Nikola Kędzior, Klaudia Tyrańska, Magdalena Rosińska, Bartosz Frankowski, Dorian Bronikowski, Artur Proczak, Wiktor Krzęćko.Celem projektu było poznanie i wzbogacanie wiadomości na temat kultury różnych krajów europejskich poprzez wykonywanie ciekawych zadań w języku angielskim z wykorzystaniem nowoczesnej technologii informacyjno – komunikacyjnej.
          Nasza całoroczna praca została przedstawiona w podsumowującym projekt e-magazynie. Zachęcamy do obejrzenia i przeczytania:https://issuu.com/krmkrm3/docs/2017_mission_possible_final

Agnieszka Żuk