• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO – LITERACKIEGO ph. „Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”

•   Październik od 1999 roku jest ustanowiony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego jako MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH. Akcja  ma na celu zwrócenie uwagi na dużą rolę biblioteki w życiu szkoły oraz w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. W tym roku hasłem przewodnim było hasło „Z książką Ci do twarzy”. Pod tym hasłem  bibliotece szkolnej został ogłoszony dla uczniów klas I – III konkurs plastyczno – literacki.

Jury, w składzie : Renata Janiszewska , Sylwia Michałowska, Ewelina Łuczak, przyznało I miejsce -  Michalinie Gronowicz z klasy 2a, II miejsce -  Oli Sadzak              z klasy 3a, na III miejscu, ex aequo,  uplasowała się Lena Szkołut – uczennica klasy 3a  i Julia Peter z klasy 1b.

Jury postanowiło również wyróżnić pracę Kai Pietraszewskiej z klasy 1a, Michała Seligi z klasy 2a oraz Adama Stępińskego -  ucznia  klasy  4a.

Jury gratuluje  inwencji twórczej zwycięzcom a także pozostałym  uczestnikom konkursu. Należą do nich uczniowie klasy 1b:

Paweł Rejmer, Karolina Dawidowska, Iga Szklarska, Liliana Hajkowicz, Hubert Królikowski , Fabian Król, Oliwia Kajat, Natalia Lis, Jaśmina Mikołajewska.

Dyplomy i  nagrody książkowe dla zwycięzców zostaną wręczone po feriach. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali  punkty dodatnie                       z zachowania.

Organizator

Dyplomy i  nagrody książkowe dla zwycięzców zostaną wręczone po feriach. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali  punkty dodatnie z zachowania.

Organizator Konkursu                                                                                                                 Beata Chłopik

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ