• PODSTAWY MIKROSKOPOWANIA

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci

3 kwietnia 2023 r.

Zajęcia z mikroskopowania są jedną z form zajęć praktycznych, podczas których uczniowie poznają i umieją wykorzystać zasady mikroskopowania. Dzięki mikroskopom zakupionym w ramach programu #LaboratoriumPrzyszlosci, młodzież uczy się podstaw, aby później swobodnie posługiwać się mikroskopem. Następny etap, to samodzielne obserwowanie i rozpoznawanie obiektów.

Ewelina Łuczak

• Kwiecień 2023

• Mury obronne oraz wymarzony domek z basenem

W dniu 05.04.2023 r. oraz 14.04.2023 r. Rozwijanie kreatywności i zdolności uczniów na zajęciach rewalidacyjnych.

Uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu różnych konstrukcji. Wykorzystane zostały klocki drewniane Cubo i klocki magnetyczne Polydrom, które zostały zakupione z programu

#Laboratoria Przyszłości #@LaboratoriaPrzyszłości

Monika Jałowiec

• Nauka poprzez zabawę z Polydron

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci

W kwietniu w czasie zajęć świetlicowych dzieci z kl.1a i 1b po raz kolejny układały klocki edukacyjne Magnetyczny Polydron. Poprzez zabawę uczniowie budowali przestrzenne obiekty i budowle wykorzystując własne pomysły i fantazję.

Sylwia Michałowska