• Czerwiec 2023

• BUDUJEMY Z LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

W czerwcu podczas zajęć dodatkowych uczniowie z klasy 1a, 3a i 3b wykazali się kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem. Zajęcia przeprowadzono z wykorzystaniem klocków edukacyjnych Creator 3, Polydron, Cubo klocki drewniane, Magnetic Polydron, Koła zębate z napędem łańcuchowym, zakupionych z programu Laboratoria Przyszłości. Pomagają one w rozwijaniu wyobraźni, a także rozbudzają zainteresowania konstrukcyjne wśród uczniów. Dzieci tworzyły różne budowle: dom z ogródkiem, mosty, wieże, figury geometryczne i inne. Takie zajęcia na pewno sprzyjają miłej atmosferze oraz uczą i bawią.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Edyta Wilk