• LOTERIA FANTOWA

• 15 grudnia zorganizowano w naszej szkole loterię fantową pt. „Każdy los wygrywa”. Przygotowane fanty, cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczniów i nauczycieli. Przeprowadzona loteria trwała zaledwie pół godziny!
            Emocje sięgały zenitu. Najwięcej losów kupowali uczniowie klas najmłodszych a tymczasem, starsi uczniowie obserwowali jak ze stolika znikają upatrzone wcześniej przedmioty. Wszystkie losy zostały wykupione, a chętnych było jeszcze wielu. Cel został osiągnięty! Szczęście malowało się na twarzach nie tylko losujących, ale także prowadzących loterię. Dzięki przeprowadzonej loterii zyskaliśmy 430 złotych, które przeznaczymy na szlachetny, znany nam wszystkim cel - uratowanie serduszka małej Wiktorii!

Serdecznie wszystkim dziękujemy!

Edyta Wilk

• "ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ..."

• JARMARK BOŻONARODZENIOWY W TRÓJCE

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas ciepła, radości, nadziei, czas budowania tego co najważniejsze: życzliwości, bliskości oraz szacunku. To również ulubiony okres w roku dla większości ludzi, z którym wiąże się wiele tradycji i obrzędów: śpiewanie kolęd i pastorałek, ubieranie choinki, dzielenie się opłatkiem, zasiadanie przy nakrytym stole, na którym znajduje się dwanaście potraw. To także przygotowanie miejsca dla nieoczekiwanego gościa oraz oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę przez dzieci. W pięknym przeżyciu tego święta pomaga celebrowanie tych rytuałów i zwyczajów świątecznych.

9 GRUDNIA w naszej szkole odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, w trakcie którego zaproszeni rodzice, uczniowie oraz nauczyciele mogli poczuć magiczny, świąteczny czas. Cel Jarmarku był bardzo szczególny, ponieważ wspieraliśmy chorą dziewczynkę Wiktorię Kamińską. Przed publicznością, w świątecznym repertuarze, wystąpili uczniowie naszej szkoły, których do występów przygotowywali wychowawcy. Program artystyczny ujawnił ogromny talent wokalny dzieci. Na tych wszystkich, którzy odwiedzili jarmark czekało wiele atrakcji: loteria fantowa, kiermasz ozdób świątecznych, stroików, kartek oraz domowych wypieków. W trakcie spotkania można było wziąć udział w warsztatach. Najmłodsi bardzo chętnie ozdabiali pierniczki, tworzyli własne stroiki świąteczne oraz łańcuch choinkowy. Dzięki temu powstał najdłuższy łańcuch łączący wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców i dziadków, prawdziwy łańcuch ludzkich serc.

Do organizacji tego wydarzenia przyczynili się nauczyciele, a także uczniowie wraz z rodzicami, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem, pomysłowością i kreatywnością. Dzięki temu na naszym stoisku można było kupić wiele dekoracji i ozdób świątecznych wykonanych samodzielnie przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc Wiktorii.

Atmosfera Jarmarku wprowadziła nas w niezwykły klimat Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorom i wszystkim zaangażowanym osobom należą się wielkie podziękowania. Mamy nadzieję, że i w przyszłym roku spotkamy się znowu w naszej szkole.

Paulina Rajca

• Uczniowie naszej szkoły podczas wieczornicy "WOLNOŚC - NOSISZ JĄ W SOBIE"
          • WOLNOŚĆ - NOSISZ JĄ W SOBIE

• 28 listopada 2022💃🕺🎹 Ależ to był wieczór... 🥁🎶🎙🥋💃- z piosenką, słowem, tańcem, pokazem karate, grą na klawiszach i perkusji oraz recytacją konkursowych wierszy przez obecnych gości (brawo za odwagę dla pani Joanny Sienkiewicz, pani Haliny Chojnackiej i pana Pawła Marka). A wszystko po to, aby uczcić jedną z najistotniejszych wartości w życiu w imię hasła "WOLNOŚĆ - NOSISZ JĄ W SOBIE". Za każdy występ, zaangażowanie, dobre słowo i ostateczny kształt naszego spotkania przy świecach - dziękuję uczniom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim zebranym o 17.00 w Łobeskim Domu Kultury. Dzieciaki, jesteście przezdolne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Joanna Marek

• Uczniowie naszej szkoły podczas #GOBLUE
          • #GOBLUE - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

• 21 listopada 2022

#GOBLUE - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka postanowiliśmy uczciliśmy w naszej szkole w wyjątkowy sposób:

• była gazetka tematyczna,
            • dekoracje balonikowe,
            • pogadanki nt. praw najmłodszych oraz
            • konkurs klasowy pod hasłem

"W niebieskim nam do twarzy!", w którym zwyciężyły zespoły z największą liczbą 'niebieskich', czyli ubranych w ten kolor uczniów, a są to:

• w kategorii I-IV - I miejsce ex aequo: Ia (wych. pani Edyta Wilk) i IIa (wych. pani Paulina Rajca),
            • w grupie wiekowej V-VIII - I miejsce: VIIIa (wych. pani Joanna Marek).

Laureaci otrzymali nagrody - słodki upominek z rąk pana dyrektora - Mirosława Łowkieta.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w tegoroczne przygotowanie #GoBlue.

Organizatorki: Joanna Marek i Anna Moskal